Oled

 

toitumise

eeskuju

Programmist
Registreerimine

EESKUJU ON KÕIGE ALUS

Meie toitumisharjumused ning tõekspidamised toiduvalmimisest saavad alguse kodust ja juba noores eas ja selleks, et tänastel lastel oleks tulevikus toidulaud mitmekesine, kasulik ja tasakaalukas, korraldab Rimi Eeskuju programmi peredele!

Aga kuidas motiveerida lapsi näiteks rohkem puu- ja köögivilju sööma? Kuidas kaasata neid toiduvalmistamisse? Kuidas olla lastele positiivne eeskuju? Me teame, et see pole alati sugugi lihtne ning harjumused ei teki üleöö, kuid Eeskuju programm ongi selleks, et muuta eeskujuks olemine lihtsamaks.

Programmist

RIMI VÕTAB 5 PEREKONDA PALGALE!

Rimi otsib 5 perekonda, kellega ette võtta viie kuu pikkune teekond. Erinevate ülesannete kaudu muudame nii laste kui perekonna toitumise tasakaalukamaks. Igal kuul lahendame koos ülesandeid, mis aitavad rahumeelselt ning lõbusalt kaasata lapsi kokkamisse ja mis aitavad tasakaaluka toitumise põhimõtteid lihtsamalt mõista. Sügisel vaatame kogu programmile tagasi ning selgitame välja perekonna, kes pälvib toreda auhinna kui ka Eeskuju 2021 tiitli.

KAS SINU PEREKOND VÕIKS OLLA ÜHEKS NEIST?

Kas oleksite oma perega valmis seda ägedat teekonda ette võtma, millega kasulikke harjumusi kinnistada? Ei ole oluline, kas täna on teie peres toitumisega seotud “läbirääkimised” rahulikud või hoopis “diplomaatiliselt väljakutsuvad” – ootame nii neid, kellel on juba häid kogemusi kui ka neid, kelle jaoks oleks see positiivsete muutuste algus! Lisaks mõtelge, kas oleksite valmis oma ülesandeid video või blogivormis esitama, et ka teised näeksid teie teekonna kulgemist. Kui oleksite valmis olema eeskujud kõigile teistele, siis täitke allolev ankeet ning me räägime kõigest juba täpsemalt!

Eeskujud

Perekond Leesmaa

Meie peres on isa Jaanus, ema Lilli, pojad Johan (saab suvel 5) ja Oskar (3). Kuna sellises vanuses võivad lapsed päris valivad olla, on mugavuse tõttu ka meie pere toidulaud ühekülgeks muutunud. Tegelikult me naudime kvaliteetset toitu ja selle valmistamist. Ka lapsed löövad köögis meeleldi kaasa ning mind vaimustab uute retseptide proovimine, niisiis meie perele ongi vast väikest restarti vaja. Kampaanias loodame saada uusi ideid ja nõuandeid, mida ka teistega jagada.

Perekond Põldaru

Meie pere kolis aasta tagasi Viimsist Pärnusse, et lastele väiksema linna lapsepõlve pakkuda. Meie lõbusas peres on kaks last, väga aktiivne koer ja väike jänkuke. Armastame kogu perega looduses käia, lauamänge mängida ja lapsed tikuvad ka söögitegemisel uudistama. Oleme lõbusad, vahel tõsised, tihti lärmakad ja alatasa saab meie majas palju nalja.

Perekond Karu

 

Oleme muhe pere Ööbikuoru servalt Rõugest. Me peres kasvab neli last – Anni (8), Kirke (11), Emil (17), Sandra (22), Ema Grethe ja isa Taavi. Lisaks on me peres kolm corgit, kaks kassi, kaks poni, kanad-kuked ja ports mesilasi. Selle aasta algul võtsime eesmärgiks lubada endale kergemat elu, kokku oleme jätnud aasta esimestesse kuudesse maha 25 kilo! Teeme trenni ja toitumises oleme päris toredad muudatused teinud, aga arenguruumi on. Mõnuga.

Perekond Veerme

Meie oleme ema-tütre tandem Harjumaalt, Peetrist. Mina töötan avalikus sektoris ja Linda õpib 1. klassis. Minu kõige suurem inspiratsioon on just Linda, kes väga armastab erinevaid köögi- ja puuvilju. Meile meeldib tervislik toit ja uued väljakutsed ning soovime, et rohkem inimesi, nii lapsi kui täiskasvanuid, teeksid teadlikumaid ja tervislikumaid valikuid.

Perekond Fjodorova

Meie peres kasvab kaks last (8- ja 6-aastane). Enne nende sündi meeldis mulle kokata, aga kõik muutus lastega. Neile ei meeldi keerulised road ja meie toitumine on üks suur korralagedus. Külmkapis ja laual on palju toiduaineid, aga need kõik on ühesugused. Ma arvan, et osalemine projektis mõjuks positiivselt meie toitumisharjumustele, see motiveeriks meid perena liikuma õiges suunas.

© RIMI EESTI FOOD AS
+372 53 972 244
info.ee@rimibaltic.com
Kampaaniareeglid

Sotsiaalmeedia